Strona Główna

Gospodarstwo Agroturystyczne „Zagroda Zbyszka" położone jest na wzgórzu nad Jeziorem Bartlewskim o powierzchni 28 ha w oddaleniu od zabudowań i innych gospodarstw, co gwarantuje spokojny i miły wypoczynek w otoczeniu drzew liściastych i iglastych. 
W niezwykle czystym jeziorze występuje szereg gatunków ryb: węgorz, sandacz, sum, szczupak, karp, lin, amur, tołpyga, okoń, karaś, leszcz, płoć,wzdręga. Dla początkujących wędkarzy zapewnia się naukę pod opieką doświadczonego rybaka. Dla pasjonatów wędkarstwa można zorganizować konkursy wędkarskie.
Gospodarstwo zapewnia dużo miejsca do rekreacji i zabawy(5ha), w tym 
wycieczki piesze i rowerowe brzegiem jeziora. Dysponuje rowerami  wodnymi, kajakami, łodziami i boiskiem do piłki siatkowej.  Jest miejsce na ognisko i grilla oraz możliwość rozbicia namiotu 
i przyczepy kampingowej. Dla wędkarzy przygotowano szereg stanowisk 
oraz kilkanaśćie pomostów. 

Bartlewo położone jest  w odległości 18 km od zabytkowego Chełmna powstałego w XI wieku, 25 km  od Grudziądza, 30 km od Torunia.
W okolicy zwiedzić można również ruiny zamku w Papowie  Biskupim(6km).
W pobliżu przebiegają dwa szlaki turystyki pieszej:
-żółty:        Firlus-Młyńsk o długości 40 km
-niebieski:  Kornatowo- Chełmno o długości 18 km   
Zwiedzać można również liczne pomniki przyrody, rezerwaty Doliny Dolnej Wisły, Zbocza Płutowskie oraz wykopaliska archeologiczne w Kałdusie.

25 km do stoku narciarskiego w miejscowości Unisław (trasa zjazdowa 400 m). Loty samolotowe z miejscowego lotniska w Watorowie. W miesiącu czerwcu organizowany jest Festiwal Smaku w Grucznie k. Świecia. Zwiedzać można zabytkowe miasta: Chełmno, Grudziądz, Toruń, Bydgoszcz. Ogólnopolskie Dni Pola w miesiącu czerwcu.

 
061062
DzisiajDzisiaj1066
WczorajWczoraj1064
W tym tygodniuW tym tygodniu2130
W tym miesi?cuW tym miesi?cu12205
Wszystkie dniWszystkie dni61062