O Gospodarstwie

Gospodarstwo Agroturystyczne „Zagroda Zbyszka” położone jest na wzgórzu nad Jeziorem Bartlewskim o powierzchni 28 ha w oddaleniu od zabudowań i innych gospodarstw.

 

Gospodarstwo Agroturystyczne

Wypoczynek

Gwarantuje to spokojny i miły wypoczynek w otoczeniu drzew liściastych i iglastych. W niezwykle czystym jeziorze występuje szereg gatunków ryb: węgorz, sandacz, sum, szczupak, karp, lin, amur, tołpyga, okoń, karaś, leszcz, płoć,wzdręga. Dla początkujących wędkarzy zapewnia się naukę pod opieką doświadczonego rybaka. Dla pasjonatów wędkarstwa można zorganizować konkursy wędkarskie.

Rekreacja

Gospodarstwo zapewnia dużo miejsca do rekreacji i zabawy(5ha), szczególnie wycieczki piesze i rowerowe brzegiem jeziora. Dysponuje rowerem wodnym, kajakami i łodziami. Jest miejsce na ognisko i grilla oraz możliwość rozbicia namiotu i przyczepy kampingowej. Dla wędkarzy przygotowano szereg stanowisk oraz kilkanaśćie pomostów.

Okolica

Bartlewo położone jest w odległości 18 km od zabytkowego Chełmna powstałego w XI wieku, 25 km od Grudziądza, 30 km od Torunia. W okolicy zwiedzić można również ruiny zamku w Papowie Biskupim(6km). W pobliżu przebiegają dwa szlaki turystyki pieszej:

  • żółty: Firlus-Ryńsk o długości 40 km
  • niebieski: Kornatowo- Chełmno o długości 18 km

Zwiedzać można również liczne pomniki przyrody, rezerwaty Doliny Dolnej Wisły, Zbocza Płutowskie oraz wykopaliska archeologiczne w Kałdusie.

zobacz cennik

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!